O mnie

lek. Krystian Przybyłowski

Brodata Medycyna

Cześć! Mam na imię Krystian i jestem lekarzem stażystą. Pracuję w Szpitalu Wojewódzkim im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki we Włocławku. Jestem świeżym absolwentem kierunku lekarskiego na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Z połączenia moich dwóch wielkich pasji: nauczania i medycyny powstał projekt „Brodata Medycyna”.

Czym się zajmuję?

Jak już pewnie zauważyłeś/aś tworzę filmy edukacyjne skierowane do studentów kierunków medycznych. Zmęczony i zniechęcony archaicznymi formami nauczania na Uczelniach Medycznych postanowiłem samemu tworzyć materiały, które mogłyby pomóc mi i innym w nauce.

Moje inspiracje

Pewnie wielu z Was miało okazję oglądać nowoczesne formy nauczania takie jak kanał: Osmosis czy niezwykłe rysunki Armando Hasudungana – taki sposób przekazywania wiedzy to dla mnie wielka inspiracja, z której chcę czerpać pełnymi garściami.

Bądź częścią zmiany!

Moim pierwotnym założeniem było to, aby wszystkie stworzone filmy były dostępne bezpłatnie dla każdego, kto będzie ich potrzebował. Nie ukrywam, że praca nad filmami to moja wielka pasja, ale również czynność zajmująca sporą ilość czasu oraz często związana z pewnymi wydatkami. Czy to zakupem sprzętu, czy oprogramowania, które pomaga mi tworzyć jeszcze bardziej atrakcyjne i profesjonalne treści.

Jeżeli chcesz wesprzeć mnie w produkcji filmów możesz zostać moim Patronem i wpłacając symboliczną kwotę przyczynić się do budowy „Nowoczesnej Platformy Edukacyjnej”. Dla Patronów mam przygotowane coś specjalnego – co miesiąc otrzymują pakiet slajdów ze wszystkich dotychczasowych filmów! Sprawdź klikając w poniższy guziczek.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: